Ministranti-Zábřeh

    Domů            O nás             Materiály            Fotogalerie            Farnost    Naši patroni

Dominik Savio Don Bosco

Dominik Savio

Aktuality
Termíny
Kluci
Povídání

Don Bosco

Aktuality
Termíny
Kluci
Povídání
Fotogalerie
Videogalerie

Materiály

Název materiáluPro koho je určen?Stažení zdeHesloPoznámka
Příručka myšistrantaVšichnizdemysistrantTahle příručka je určena pro všechny kluky. Jsou to nejnutnější základy, které kluci musejí už dávno umět. (Samozřejmě noví ne, ty to během tohoto roku naučíme. :-)
01 Chrám a jeho zařízeníDominik SaviozdeduchsvatyPrvní prezentace ze schůzky Dominika Savia. Je to shrnutí toho, co jsme dělali na schůzce. Po klucích chceme, aby uměli poznat dané věci a dokázali zodpovědět na otázky na konci prezentace v sekci Kontrola vědomostí.
02 Liturgické předmětyDominik SaviozdepredmetyDalší prezentace ze schůzky. Platí to stejné, co u té první. Po klucích chceme, aby dané věci uměli pojmenovat a něco málo k nim říci. (např. k čemu daná věc slouží - viz příručka myšistranta)
01 Mše svatá - Vstupní zpěv, pozdrav, znamení křížeDon BoscozdepozdravPrvní prezentace ze schůzky Dona Bosca. Chceme, aby kluci uměli teorii, se kterou jsou seznámení. Praxi s němi budeme procvičovat na schůzkách.Pozor dne 29.10.2016 jsem udělal v tomto dokumento pár malých změn.
02 Mše svatá - Úkon kajícnosti, Kyrie eleison, Gloria, Vstupní modlitbaDon BoscozdeslavaDalší prezentace ze schůzky. Tentokrát dokončení vstupních obřadů - úkon kajícnosti, Kyrie Eleison, Gloria a Vstupní modlitba
03 Příprava na mši svatouDominik SaviozdepripravaDalší prezentace ze schůzky.
03 Mše svatá - Čtení, zpěv žalmů, evangelium, kázáníDon Boscozdeevangelium
04 Bohoslužba slovaDominik Saviozdeslovo

© Farnost 2016-2017